מידע שימושי

מנכ"ל החברה

שם המנכ"ל

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

הצוות שלנו

רוני גנגינה

מנכ"ל ומייסד

איש העסקים והיזם רוני גנגינה יזם והקים בשנת 1992, ביחד עם שותפיו, את רשת הקמעונאות המצליחה "יד יצחק", אשר ברבות הימים נרכשה ע"י רשת הקמעונאות "יינות ביתן". כחלק מפעילות חברת "יד יצחק", יזמו, תכננו ובנו, רוני גנגינה ושותפיו, מתחמי מסחר ענקיים בני אלפי מ"ר, ששיכנו את סניפי ומחסני הרשת דאז. מבנים אלה, מושכרים כיום ללקוחות המסחריים של קבוצת "דורות"  ומנוהלים ע"י קבוצת "דורות". 

בעקבות הצלחות אלה ובהסתמך על הניסיון העשיר שצבר, בשנת 2000 הקים רוני גנגינה את קבוצת "דורות". לאורך השנים ובהובלתו של רוני, קבוצת "דורות" גדלה באופן ניכר בזכות פרויקטים רבים ומגוונים למסחר, משרדים ומגורים, אותם יזמה הקבוצה, תכננה, בנתה, החזיקה וניהלה, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולשביעות רצונם של מאות לקוחות החברה.   

אור גנגינה

סמנכ"ל

אור גנגינה, רו"ח והנדסאי בניין במקצועו, צמח בתוך החברה ותוך כדי לימודי הנדסת בניין השתלב בניהול פרויקטים שונים של הקבוצה. לאורך השנים צבר ניסיון רב וידע מקצועי עשיר, התורמים רבות לתנופת הצמיחה של קבוצת "דורות". בעל תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות מהמרכז הבינתחומי הרצליה והמכללה למנהל בראשון לציון.

עדן גנגינה

יועץ משפטי

כעורך דין במקצועו, עדן גנגינה אחראי על הצד המשפטי בתהליכי רכישה ומכירה של קרקעות ונכסים בקבוצת "דורות". עו"ד גנגינה הוא הבעלים של משרד עורכי הדין ללום גנגינה דן ושות', וברשותו צוות עובדים מנוסה ומקצועי המסייע להנפיק את כל אישורי הבנייה הנדרשים, לבקר ולפקח על אופן ההתנהלות החוקי, בכל שלב ושלב לאורך פעילות הפרויקט וללוות את קהל הלקוחות בעת תהליך המכירה, מלחיצת היד הראשונה ועד לקבלת המפתח לנכס החדש. בעל תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית אונו.

פלג גנגינה

כלכלן

פלג גנגינה, שמאי מקרקעין והגורם האחראי בקבוצת "דורות" על אומדן כדאיות הקרקע או המבנה הפוטנציאלי מבעוד מועד. ככלכלן הקבוצה, מסייע בקביעת הערכת תשואות עתידיות, תוך שימת דגש על תמחור הוגן וריאלי לכל נכס. בעל תואר ראשון בכלכלה ושמאות מקרקעין מהמכללה למנהל בראשון לציון.

הלקוחות שלנו מקבלים יותר

דילוג לתוכן